Busko-Zdrój, ¦wiêtokrzyskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Opiekunka do dzieci_Niemcy

Niemcy/Augsburg

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Dla sympatycznej niemieckiej rodziny poszukujemy osoby na stanowisko:

Opiekunka do dzieci
Miejsce pracy: Augsburg (Bayern) / Niemcy

Opis stanowiska pracy:
&#8226; Praca na 3 miesiace (od stycznia do marca 2018)
&#8226; Pomoc przy nowonarodzonym dziecku i opieka nad drugim dzieckiem rocznym
&#8226; Pomoc przy pracach domowych

Wymagania:
&#8226; Doswiadczenie w opiece nad dziecmi lub wyksztalcenie kierunkowe
&#8226; Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego
&#8226; Cierpliwosc i zyczliwosc w stosunku do dzieci

Oferujemy:
&#8226; Wysokie zarobki 1700-2000 euro netto
&#8226; Zakwaterowanie u rodziny wraz z wyzywieniem
&#8226; Pokrycie kosztow dojazdu

Osoba do kontaktu:
Izabela Hubatsch
Tel. +48 797 171 473
kontakt@hubatschconsulting.de

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Og³oszenie dodane: Wtorek, 19 Wrzesien, 2017  13:19

Identyfikator: 620914

Wy¶wietleñ: 3253

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Opiekunka osób starszych - Republika Federalna Niemiec
  2. Opiekunka
  3. Opiekunka do dziecka
  4. Opiekunka do 2-ki dzieci Bielsko-Bia³a
  5. Opiekunka do dziecka - Gdynia Oksywie